Blindr Blog
sk cz en
Ženské vlastnosti, ktoré muži doslova neznášajú!
27/04/2023 - 11:08

Zaujíma vás, aké ženské vlastnosti dokážu vytočiť mužov do nepríčetnosti? Prečítajte si, ktoré sú to.

Ženy sú spravidla milované zlatíčka a nežné kvetinky. Niekedy sa však vedia zmeniť na poriadne hrôzostrašné monštrá, a nám, mužom, skutočne naháňajú husiu kožu. Poďme sa pozrieť na vlastnosti, ktoré na ženách rozhodne nemusíme. 

Extrémna kritika 

Niektoré ženy majú tendenciu kritizovať svojich partnerov neustále, čo môže viesť k pocitu menejcennosti. Muži vedia byť na kritické poznámky citliví, a neustále "toto nerobíš dobre" môže výrazne narušiť vzťah. 

Neopodstatnená emocionalita

Je jasné, že ženy sú pohlavie citlivejšie. Ak sa však baba rozplače pre každú maličkosť, využíva city v svoj prospech a pri hádke vyťahuje už dávno vyriešené veci, nerobí to veľmi dobré vlny. 

 

Stopercentná kontrola

Dominantné ženy vedia byť naozaj príťažlivé, no všetko má svoje hranice. Ak sa žena snaží kontrolovať každý mužov krok a nedáva mu priestor na vlastné rozhodnutia, veľmi rýchlo sa prestane vo vzťahu cítiť ako chlap. 
 

Neoprávnená žiarlivosť

Žiarlivosť je dobrý pomocník, no zlý pán. Neopodstatnené a extrémne prehnané scény, kontrolovanie telefónu, neustále vŕtanie sa v konverzáciách – to všetko môže viesť k veľkým problémom. 

POZNEJ CO JE POD MASKOU...
Jak se říká, nesuď knihu podle obalu. Poznej to, co je opravdu důležité. Poznej charakter! Seznam se s lidmi, novými přáteli a láskou, i bez toho, abyste se hned viděli. Blindr je seznamovací sociální síť s jedinečnou možností seznámit se přes online rande na slepo.
Chci to vyzkoušet
Komentáře
Doporučujeme

Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých zařízení, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely a pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklam. Některé informace mohou být poskytnuty i našim partnerům v oblasti sociálních médií, inzerce a analýzy. Pokud budeš pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že ti vyhovuje aktuální nastavení. Nastavení si můžeš kdykoliv změnit ve svém prohlížeči, čímž však výrazně omezíš funkčnost našich stránek.